Атомна весна України

28 Квітня 2016 - 13:52

1986 рік… Весна…Чорнобиль… Неможливо забути ці дати, ці слова. 26 квітня стало чорною датою не лише для українського народу, а й для всього людства. Цей день не минув безслідно: він розплодив по світу багато трагедій: він буде завжди об’єднувати всіх одним спогадом однією печаллю, однією надією. У ці дні ми привертаємо увагу, як української так і світової громадськості, до страждань людей, які зазнали і продовжують зазнавати дії радіації.  Ми схиляємо  голову пере тими, хто захистив світ від страшної біди ціною свого здоров’я, а інколи й життя.

        Напередодні сумної дати, з метою вшанування подвигу ліквідаторів, для учнів  6 -Б класу  СЗОШ №17  відбувся  екологічний урок « Атомна весна  України “. Бібліотекарі бібліотеки — філії №5   розповіли   про трагічні події на Чорнобильській атомній електростанції, вплив аварії на навколишнє середовище.  Присутні  хвилиною мовчання вшанували пам`ять загиблих героїв – ліквідаторів, та людей,  які померли від страшної хвороби, зумовленої аварією.

        Для більш детального ознайомлення з трагічними подіями на Чорнобилі , бібліотекар  ознайомила учнів  з книжковою виставкою «Чорнобиль: яким його побачив світ», на якій розміщені документальні і художні твори, які висвітлюють важливі питання стосунків людини з мирним атомом і жахливі наслідки аварії