Акція “Бібліотека + Читач = Любов”

15 Лютого 2018 - 11:27

Кохання – найзагадковіше з усіх людських почуттів. Воно надихало поетів і художників, музикантів і скульпторів на створення безсмертних шедеврів. І, якби поставити собі за мету прочитати все, що написано про нього, людині не вистачило б цілого життя. Не випадково існує багато чарівних легенд, обрядів, ритуалів, заснованих на цьому прекрасному почутті. Найромантичніше свято року є – День Святого Валентина. Неповторним був цей день у центральній бібліотеці ЦБС м.Торецька, де проходила акція « Бібліотека + Читач = Любов», в рамках проекту «Підтримка згуртування та розвитку громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі», що впроваджує Міжнародна організація з міграції за підтримки Уряду Японії.
На читачів цього дня чекали безліч приємних сюрпризів: святкове оформлення, привітання, боді- арт, розважальні ігри та реклама літератури про кохання на яскраво оформлених виставках.
Свято закоханих у бібліотеку подарувало багато спогадів, освідчень в любові до гарної книги, колег, читачів, незабутні хвилини душевного тепла. Наприкінці програми всі бажаючи мали можливість написати свої пропозиції, побажання та поради стосовно роботи бібліотеки.