А біль Афгану — навіки

13 Лютого 2018 - 15:01

15 лютого минуло двадцять дев‘ять   років із часу виведення військ з Афганістану. Минуло стільки літ…Загоїлися потроху рани, додалося у скронях сивини, але залишилась пам’ять. Ніхто і ніщо не може забутися, адже ми не можемо допустити історичного безпам’ятства. Подвиги наших земляків, їх відданість військовій присязі житимуть у серці кожного з нас і будуть постійним прикладом служіння Батьківщині.

До дня вшанування памʼяті учасників бойових дій на території інших держав бібліотекарями бібліотеки – філії №1 для дітей провели годину памʼяті « Ціна чужої війни». Старшокласники  ЗЗСО № 3  зустрілися  з ветеранами афганської війни Стельмашенко К.В. та Степанюк В.О..  Учасники заходу і присутні черговий раз поділилися сумними спогадами, які поселилися в пам’яті про афганську війну.тЇх спогади про ту війну уважно слухали усі учасники. Вони, як і усі воїни-інтернаціоналісти, мужньо і віддано  виконали свою благодійну місію .  До заходу була підготовлена літературно-музична композиція «Пускай памʼять говорить», виставка світлин « У  серці болить Афганістан». Присутні хвилиною мовчання вшанували памʼять солдат, які не повернулися живими на рідну землю.

Біль від втрат не стихає… сьогодні, ми як ніколи маємо згадувати та пам’ятати про те горе, яке несе війна,  про ту ціну, яку доводиться платити матерям, юнакам, ЛЮДСТВУ, щоб наше  небо було мирним, а діти щасливими.